Sukcesy uczniów Zespołu Szkół Technicznych w Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego „Multitest”

W dniu 20. 10.2022  uczniowie naszej szkoły uczestniczyli  w Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego „MULTITEST”. W konkursie wzięło udział 39 uczniów. Zadania konkursowe polegały na rozwiązaniu testu gramatyczno-leksykalnego. Na wyniki czekaliśmy do końca listopada. W dniu 14.grudnia Pani Dyrektor Anna Matysiak  wraz z nauczycielami języka niemieckiego, którzy zorganizowali konkurs  wręczyła nagrody laureatom. Oto wyniki:

Urszula Śmieszek kl.2AT          2 miejsce w Polsce

Mateusz Szaroleta kl. 3MT   2 miejsce w Polsce

Kamil Majka kl.  3MT             2 miejsce w Polsce

Aleksandra Kucharczak  kl. 3CT      3 miejsce w Polsce

Malwina Pikosz   kl. 3CT         4 miejsce w Polsce

Miłosz Wróbel kl. 2 BT               6 miejsce w Polsce

Weronika Ptaszyńska kl. 3GT     6 miejsce w Polsce

Malwina Staśkowiak kl. 3GT      6 miejsce w Polsce

Gratulujemy sukcesów językowych!