Sukcesy sportowe uczniów klas mundurowych z Grodzisk Wlkp.

Z okazji święta 5 Pułku Artylerii z Sulechowa 6 listopada odbyły się zawody w biegach na orientację dla szkół prowadzących klasy mundurowe. W zawodach uczestniczyła reprezentacja Zespołu Szkół Technicznych im E.Kwiatkowskiego w składzie: Skrzypek Wiktoria z klasy 2A,Walkowiak Joanna z klasy 1A,Zarabska Karolina z klasy 1A,Wasielewski Tomasz z klasy 1A,Drgas Mikołaj z klasy IV A, Grys Nikodem z klasy 2A. Opiekunami drużyny byli nauczyciele Rafał Maluśki i Marcin Łodyga. Trasa biegu znajdowała się na terenie jednostki i była jednakowa dla dziewcząt i chłopców. Reprezentacja szkoły zaprezentowała się z bardzo dobrej strony, pierwsze miejsce w kategorii chłopców zajął Nikodem Grys a trzecie Mikołaj Drgas. Wsród dziewcząt trzecie miejsce zdobyła Wiktoria Skrzypek.
Podsumowania zawodów i wręczenia medali dokonał nowy zastępca dowódcy pułku, ppłk Piotr Męczyński.