Stypendia dla uczniów ZST od Wyższej Szkoły Handlu i Usług w Poznaniu

W dniu 30 marca 2021 r.,  gościem  Zespołu Szkół Technicznych była Pani Magdalena Górska- Prezes Wyższej Szkoły Handlu i Usług w Poznaniu.  Pani Prezes na ręce Pani Dyrektor Anny Matysiak przekazała dwa stypendia o łącznej wartości 50 tysięcy złotych. Stypendia przeznaczone są dla tegorocznych absolwentów i pozwolą sfinansować  trzy lata studiów. Wyższa Szkoła Handlu i Usług w Poznaniu po raz kolejny wspiera młodzież ZST i umożliwia dalszy rozwój w karierze zawodowo-naukowej.

Bardzo dziękujemy Pani Prezes- Magdalenie Górskiej za wizytę oraz ufundowane stypendia.

Drogi uczniu,  więcej informacji o rekrutacji wkrótce, śledź naszą stronę oraz stronę i profil uczelni! Już teraz zaplanuj swoją przyszłość!