SPRAWOZDANIE Z FINAŁU KONKURSU TURNIEJ TALENTÓW „ AKADEMIA KSIEGOWEGO”

W dniu 12 kwietnia 2019r. odbyła się uroczysta Gala wręczenia naród w konkursie TURNIEJ TALENTÓW „ AKADEMIA KSIEGOWEGO”, organizowanym przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce oddział w Poznaniu. Najlepszym młodym księgowym, spośród 743 uczniów z 35 szkół z województw wielkopolskiego, lubuskiego i zachodniopomorskiego, okazał się w tym roku uczeń naszego Technikum Ekonomicznego Filip Łodyga. Jest to ogromny sukces naszego młodego ekonomisty. Zdobywca I miejsca otrzymał cenne nagrody : laptop firmy Lenovo i dwumiesięczną płatną praktykę w księgowości firmy Ingka Business Service Center sp. z o.o. / IKEA wraz z zakwaterowaniem w Poznaniu

W czasie uroczystości Zespół Szkół Technicznych im. E. Kwiatkowskiego w Grodzisku Wlkp. został uznany za najlepszą szkołę w XI Edycji Turnieju Talentów Akademia Księgowego. Jest to zasługą naszych uczniów : Filipa Łodygi i Mileny Rudnickiej, którzy w etapie wojewódzkim konkursu zdobyli największą ilość punktów. Nagrodę dla szkoły – kserokopiarkę -odebrał nauczyciel przedmiotów ekonomicznych Michał Czaban.
Konkurs był objęty honorowym patronatem Prezydenta Miasta Poznania, Wielkopolskiego, Lubuskiego i Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty, Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.