Spotkanie z grafiką

Zajęcia praktyczne i warsztaty z praktykami, czyli to co graficy lubią najbardziej! Tym razem nauczyciele przedmiotów graficznych w składzie: Elwira Borowczak, Ewelina Łęszczak, Agnieszka Gulik i Remigiusz Stopa wraz z klasami 3C i 2CT, zaprosili na zajęcia grafika – pasjonata Jarosława Misia. Grafik jest szerzej znany w środowisku lokalnym jako artysta posługujący się logiem JAROSLAV. Nasz gość opowiedział młodzieży o swoich początkach, pasji, trudach wykonywanego zawodu, wygranych konkursach i pokazał kilka tricków w pracy z Photoshopem. W drugiej części warsztatów przygotował dla uczniów zadanie w Photoshopie i zaprosił do wspólnej zabawy w fotomontaż reklamy. Graficy szkolili swój warsztat pod czujnym okiem gościa i nauczycieli, potwierdzając tezę, że jeśli kochasz to co robisz, to w życiu nie przepracujesz ani jednego dnia.