„SPORTOWYM KROKIEM PRZEZ HISZPANIĘ”

W dniach 1-8 lutego 2020 r. grupa młodzieży Zespołu Szkół Technicznych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Grodzisku Wlkp. wraz z opiekunkami Magdaleną Langę i Julianną Czyszkiewicz przebywała w słonecznej Sevilli.
W ramach projektu Erasmus zatytułowanego „Sportowym krokiem przez Hiszpanię” uczniowie polscy i hiszpańscy tworzyli w języku angielskim prezentacje poświęcone różnym dyscyplinom sportowym, szukając podobieństw i wyodrębniając różnice kulturowe obu narodów. Poza zajęciami w szkole grupa miała możliwość zwiedzania obiektów sportowych takich jak stadion, czy arena corridy. Mogli również obejrzeć piękne zabytki Sevilli podróżując po mieście rowerami, a wieczorem zachwycić się pokazem flamenco.
Różnorodność atrakcji pozwoliła w tak krótkim czasie zobaczyć ciekawe miejsca, doświadczyć wielu niezapomnianych wrażeń, nawiązać znajomości oraz udoskonalić umiejętność posługiwania się językiem angielskim.