Różowa w Gwincie

Kolejna, IX edycja Ultramaratonu Crossowego GWINT już za nami. 487 uczestników zmierzyło się w dniach 19.04-20.04. 2024 z morderczymi dystansami 100 mil oraz 110 km, 55 km i 30 km czyli klasyfikacji SUPER, NORMAL , MINI i MIKRO GWINT .
Ducha sportu nie brakowało nikomu. Sztab wolontariuszy złożony z uczniów, nauczycieli i pracowników Zespołu Szkół Technicznych
w Grodzisku Wielkopolskim był wsparciem na każdym etapie zmagań począwszy od oznaczania tras, poprzez całonocne dyżury na Punktach Kontrolno-Odżywczych, towarzyszenie biegaczom podczas pokonywania trasy aż po sprzątanie wyznaczonych odcinków po zakończeniu imprezy. Niezawodni panowie Tomasz Marciniak i Marcin Brudło perfekcyjnie zabezpieczyli obsługę logistyczną.
Biegaczy wyruszających na trasę 110 km 20.04. o godz 3.00 z Grodziska Wielkopolskiego z honorami wystartowała pani dyrektor ZST Magdalena Ambrozik wraz z burmistrzem Piotrem Hojanem. Ultramaraton GWINT, to nie tylko bieg. To wspólna pasja, wytrwałość i siła.
Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tak ważnego wydarzenia, służyć swoją pomocą organizatorom a uczestnikom towarzyszyć na każdym etapie zmagań. Społeczność szkoły jest również dumna z naszej zawodniczki – Barbary Cichos.