Różowa+ solidarna z Ukrainą

Naszą społeczność szkolną tworzą także uczniowie z Ukrainy, dlatego chcemy wyrazić nasze symboliczne wsparcie dla koleżanek i kolegów w Różowej+.Z inicjatywy „Grafików” powstały dekoracje korytarzy i sal lekcyjnych. Uczniowie wraz z opiekunami: Eweliną Łęszczak, Elwirą Borowczak, Katarzyną Rzanną-Piechotą i Agnieszką Gulik wykonali niebiesko-żółte serca i flagi, które ozdobiły oba budynki naszej szkoły.
Do akcji przyłączyli się także uczniowie z „Gastronoma”, którzy wraz z opiekunkami: Małgorzatą Piaskowską i Eweliną Łęszczak, przygotowali przepiękne i pyszne galaretkowe dekoracje, symbolizujące flagi Polski i Ukrainy. Dzieło uczniów zostało docenione przez Burmistrza Piotra Hojana, który z wielkim entuzjazmem przyjął tę inicjatywę i zaprosił Panie Opiekunki do Urzędu Miasta. Galaretki zostały przekazane na degustację rodzinom z Ukrainy, które zamieszkują nieopodal Urzędu Miasta.