W sobotę, dnia 14 marca 2026 r. czworo uczniów naszej szkoły: Michalina Bekas, Amelia Multan z 4GT oraz Norbert Ginter i Jakub Łapa z 3MT, wraz z opiekunem panią Magdaleną Zadoń wzięło udział w etapie wojewódzkim konkursu „Ptaki lasów”, organizowanego przez PTOP Salamandra. Konkurs odbył się w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Poznaniu. Uczestnicy godnie reprezentowali szkołę, wykazując się dużą wiedzą i zaangażowaniem.

