Poznański Salon Maturzystów

Na Politechnice Poznańskiej rozpoczął się Salon Maturzystów Perspektywy 2019. Piękna pogoda sprzyja odwiedzającym, którzy przyjechali na spotkania z ekspertami OKE w Poznaniu oraz z kilkudziesięcioma uczelniami z całej Polski. W tegorocznej edycji z Zespołu Szkół Technicznych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego udział wzięli uczniowie klas maturalnych.

Uczniów na Politechnice przywitali: prof. Jacek Goc, prorektor PP, Elżbieta Leszczyńska – Wielkopolska Kurator Oświaty, prof. Marek Nawrocki – prorektor UAM, Marcin Jakubowski – wicedyrektor OKE w Poznaniu i Anna Wawdysz – pełnomocniczka prezydenta Poznania ds. młodzieży.

Na poznański Salon przyjeżdża młodzież z całego województwa wielkopolskiego, która uczestniczy zarówno w spotkaniach z ekspertami OKE w Poznaniu, jak i prezentacjach uczelni. Długa kolejka chętnych ustawiła się do stoiska Perspektyw po „Informator dla Maturzystów 2019”.