Powiatowe Mistrzostwa w Piłce Ręcznej

Dnia 7 listopada 2019 roku odbył się Powiatowe Mistrzostwa w Piłce Ręcznej dziewcząt i chłopców. Udział w zawodach brali uczniowie ZST im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Grodzisku Wlkp. oraz LO im. Juliusza Słowackiego w Grodzisku Wlkp. Jako pierwsze mecz rozegrały dziewczyny z obu szkół. Rywalizacja była bardzo zacięta , a emocje na boisku jak i na trybunach nie do opisania. Ostatecznie najlepsze okazały się uczennice ZST wygrywając z LO 10:3. Również zwycięstwo zagwarantowała sobie drużyna chłopaków z ZST w Grodzisku wygrywając 19:6. Zawodników wspierali nie tylko nauczyciele wychowania fizycznego Pani Anna Ledzianowska i Pani Beata Kleszcz ale także koledzy ze szkoły, którzy licznie dopingowali na trybunach. Zarówno drużyna dziewcząt jak i chłopców z ZST już 27 i 28 listopada będą reprezentować nas podczas zawodów na szczeblu rejonowym. Trzymajmy za nich kciuki.
Gratulacje Młodzieży !!!! Jesteście Najlepsi