POLSKO – ROSYJSKA WYMIANA MŁODZIEŻY

Warsztaty  11.09.2019
Tematem przewodnim warsztatów był PIES. Uczniowie klasy III C pod opieką p. Elwiry Borowczak przygotowali prezentacje multimedialne, w których przedstawili rasy psów, psa jako przyjaciela człowieka, a także na temat przedmiotowego traktowania zwierząt. Polscy i rosyjscy uczniowie po zapoznaniu się z tematem w pierwszej części warsztatów tworzyli plakaty tematyczne, natomiast w drugiej części szyli maskotkę, pluszowego pieska. Warsztaty przeprowadziły panie: Mirella Jany i Halina Klimaszyk
Grodziscy uczniowie wraz z gośćmi zwiedzili też Przytulisko dla bezdomnych psów i Oczyszczalnię Ścieków.

Uczniowie Zespołu Szkół Technicznych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego: Daria Piskorz IV C, Marcin Kubacki IV D, Natalia Flieger IV G, Arkadiusz Kawala IV C, Marcin Lizak IV C, Karol Pracowity IV C, Jakub Zgaiński II D, Daria Drgas IV G, Maja Szymaniak II A, Mateusz Dudziak II f