Podsumowanie ekologicznego konkursu fotograficznego „Grzybobranie”

W październiku odbyła się kolejna edycja ekologicznego konkursy fotograficznego organizowanego przez Szkolne Koło Ochrony Przyrody SALAMANDRA. Tegoroczny temat brzmiał: „Grzybobranie”. Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Wzięło w nim udział 35 uczniów, którzy nadesłali łącznie 171 zdjęć. Na początku listopada jury w składzie pani Magdalena Zadoń i pan Remigiusz Stopa wyłonili zwycięzców:
I miejsce: Alicja Chuda klasa 4E
II miejsce: Marta Jasiak klasa 4C
III miejsce: Maja Skorupa klasa 2CT
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział a zwycięzcom gratulujemy pomysłowości i
ciekawego uchwycenia tematu w obiektywie aparatu.

I miejsce: Alicja Chuda klasa 4E
II miejsce: Marta Jasiak klasa 4C
III miejsce: Maja Skorupa klasa 2CT