Organizajcja zaplecza gastronomicznego z okazji „Pasowanie na czeladnika”

W miniony piątek, tj. 26.10.25r. nauczyciele katedry gastronomicznej  Monika Jacyno, Marzena Ankiewicz, Alicja Piotrowska i Ewelina Łęszczak wraz z uczniami klas gastronomicznych 1 GT, 2 GT, 4 GT przygotowali słodki poczęstunek, dekorację sali, która komponowała się z wystrojem i nakryciem stolików dla gości oraz stół bankietowy. Samodzielnie wykonane dekoracje nawiązujące do polskiej złotej jesieni doskonale wpasowały się w klimat uroczystości.