Oficjalne wręczenie Bonów Stypendialnych

W dniu 23.06.2020 odbyło się oficjalne wręczenie Bonów Stypendialnych o łącznej wartości 60 000 zł ufundowanych przez Wyższą Szkołę Handlu i Usług w Poznaniu. Wcześniejsze porozumienie WSHiU i ZST dotyczyło dwóch stypendiów o wartości 30 000 zł, jednakże Pani Założyciel Magdalena Górska na ręce Starosty Powiatu Grodziskiego złożyła dwa kolejne bony o tej samej wartości.

Spotkanie odbyło się w murach Starostwa Powiatowego w Grodzisku Wielkopolskim. Na wręczeniu byli obecni: Pani Prezes uczelni Magdalena Górska, Pan Starosta- Mariusz Zgaiński, Pan Wicestarosta Sławomir Górny, Pani Dyrektor ZST Anna Matysiak, Pani Kierownik Szkolenia Praktycznego Magdalena Ambrozik oraz nauczyciel przedmiotów zawodowych Pan Łukasz Górecki. Oczywiście obecni byli również nasi Absolwenci: Karolina Stróżyńska, Karolina Pawłowska, Aleksandra Kaźmierczak oraz Arkadiusz Kawala. Mamy nadzieję, a wręcz jesteśmy pewni, że nasi tegoroczni Absolwenci będą godnie reprezentować ZST w murach uczelni. Jeszcze raz serdecznie GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów w karierze naukowo-zawodowej!