Oferta kursów przygotowawczych do egzaminu maturalnego

Powiat Grodziski w porozumieniu z Fundacją Miasto oraz Lecturus Spin-off Uniwersytetu Warszawskiego podpisali porozumienie, dzięki któremu uczniowie klas maturalnych mogą skorzystać z kursów przygotowujących do egzaminów maturalnych w korzystnej ofercie cenowej.

Kursy startują 6 listopada i obejmują 25 godzin lekcyjnych dla każdego z trzech przedmiotów: matematyki, języka polskiego i języka angielskiego. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w formie online, z dostępem do materiałów VOD z poprzednich lekcji. Podczas kursu uczniowie nie tylko utrwalą wiedzę, ale także poznają strategie rozwiązywania zadań egzaminacyjnych.

To wyjątkowa szansa, by przygotować się do egzaminów i zainwestować w swoją przyszłość. Zachęcamy do skorzystania z tej oferty i dołączenia do grona tych, którzy postawili na sukces.

Szczegóły na stronie internetowej: https://lecturusjunior.pl/.