Oddział Przedszkolny z Grąblewa na Warsztatach graficznych w „Różowej+”

W piątek 7 października Graficy z klasy 3CT z Zespołu Szkół Technicznych w Grodzisku Wlkp. wraz z opiekunami Elwirą Borowczak i Remigiuszem Stopą, zorganizowali niezwykłe warsztaty z grafiki i rysunku dla wyjątkowych gości. Mury Technikum odwiedziły
dzieci z zerówki z Grąblewa wraz z opiekunem Alicją Budą, dla których starsi koledzy z Różowej+ zorganizowali całodniowe zajęcia w pracowni graficznej. Dzieci mogły poznać podstawy montażu w Photoshopie, podstawy rysunku, zobaczyć jak
tworzy się portery z natury, rysuje na tablecie graficznych i drukuje wykonane projekty. Dodatkową niespodziankę dla gości przygotowali uczniowie z klasy 2GT Technikum Gastronomicznego, wraz z opiekunem p. Eweliną Łęszczak, którzy upiekli dla dzieci
pyszne pizzerki. Na zakończenie warsztatów każde z dzieci otrzymało małą pamiątkę od „Grafików z Różowej+”. Podarowane portrety oraz zmontowane zdjęcia z ulubionymi bohaterami z bajek zostały zaprezentowane na Wystawie prac w Szkole Podstawowej w
Grąblewie.