Nowy zarząd Szkolnego Klubu Turystycznego „KLOPS” wybrany !

16.04.2026 r. odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze członków Szkolnego Klubu Turystycznego „KLOPS”, który od ponad 30 lat działa w Zespole Szkół Technicznych.

Podczas zebrania opiekunowie podziękowali obecnemu zarządowi w składzie:
Prezes: Aleksandra Lemańska z klasy 5LT
Kronikarki: Anhelina Polenyk z klasy 5ET oraz Małgorzata Czub z klasy 4ET

W wyniku przeprowadzonych wyborów na kadencję 2026–2028 powołano:
Prezes: Jagoda Łabińska z klasy 3LT
Zastępca prezesa: Wiktoria Bartkowiak z klasy 3LT
Skarbnik: Olaf Buchwald z klasy 3LT
Kronika i media społecznościowe: Zuzanna Wachowiak oraz Nikola Korbas z klasy 3FT

Zapraszamy wszystkie osoby chętne do poznawania nowych miejsc oraz pasjonujące się turystyką do dołączenia i współpracy w ramach Szkolnego Klubu Turystycznego „KLOPS”.

Nowemu zarządowi życzymy wielu udanych wypraw, ciekawych inicjatyw, niezapomnianych przygód oraz nieustającego zapału do odkrywania świata!