Nominacje do Plebiscytu Edukacyjnego 2023

Jest nam niezmiernie miło bo Redakcja „Głosu Wielkopolskiego” poinformowała nas, że Nasza Szkoła została zgłoszona przez uczniów i ich rodziców do nagrody w tegorocznej edycji Plebiscytu Edukacyjnego 2023. W kategorii dla szkół podstawowych i średnich redakcja chce nagrodzić szkoły, które zasługują na miano najbardziej przyjaznych uczniom i rodzicom. Co kryje się za tym określeniem? Chodzi o szkoły, w których kadra pedagogiczna dba o dobrą atmosferę. 

Ponadto nominacje otrzymali pracujący w Naszej  Szkole nauczyciele: Wojciech Drozd, Grzegorz Morkowski, Wojciech Lacherski, Sebastian Tuliński, Magdalena Miś, Agnieszka Gulik, Ewelina Łęszczak i Magdalena Lange. 

Serdecznie gratulujemy nominowanym i jesteśmy z nich dumni bo celem plebiscytu jest nagrodzenie najbardziej charyzmatycznych i kreatywnych nauczycieli. Takich, którzy nie tylko doskonale przekazują wiedzę, lecz także mają umiejętność nawiązywania relacji, cieszą się autorytetem i sympatią zarówno uczniów, jak i ich rodziców. Poszukiwani są  nauczyciele z pasją, wyróżniający się serdecznością, tacy, którzy są dobrymi wychowawcami. 

Choć same nominacje są powodem do radości to i tak zachęcamy do  głosowania!!!

SPOŁECZNOŚĆ RÓŻOWEJ RUSZA DO GŁOSOWANIA !!! Głosowanie w plebiscycie rozpocznie się już we wtorek, 24 października. Wszystkie informacje o akcji można znaleźć w naszym serwisie internetowym pod adresem: https://gloswielkopolski.pl/plebiscyt-edukacyjny-zglos-nauczyciela-do-nagrody-wybierz-z-nami-najlepsze-przedszkola-szkoly-i-uczelnie/ar/c5-17825967