„Niektórzy lubią poezję”- kolejny sukces uczniów Zespołu Szkół Technicznych w konkursie recytatorskim

„Niektórzy –
czyli nie wszyscy.
Nawet nie większość
A ja nie wiem i nie wiem i trzymam się tego
jak zbawiennej poręczy.”

W. Szymborska


Ogromne gratulacje dla uczniów Zespołu Szkół Technicznych: Kamila Koski z kl. V LT , Martyny Gumnej z kl. II FT i Elizy Krystek z kl. II GT , którzy 11 kwietnia wzięli udział w Konkursie Recytatorskim organizowanym przez Liceum Ogólnokształcące w Grodzisku Wielkopolskim. Ich wielka wrażliwość dla słowa poetyckiego, doskonały warsztat i odwaga konfrontacji swoich zdolności w sferze publicznej, utwierdza nas w przekonaniu, że świat bez ludzi o wysokiej wrażliwości estetycznej i kreatywności byłby nudny i schematyczny.
Wielki talent artystyczny Kamila Koski został doceniony przez jury. Kamil zdobył I miejsce w konkursie, w kategorii: szkoły ponadpodstawowe, za oryginalną interpretację wiersza Juliana Tuwima „Mieszkańcy”. To piękne zwieńczenie jego szkolnej kariery i mamy nadzieję wspaniały początek dalszych sukcesów w świecie sztuki.