Nieformalne logo Zespołu Szkół Technicznych

Po wielu latach starań i prób udało się wreszcie stworzyć nieformalne logo Naszej Szkoły. Wszystko dzięki talentowi, determinacji, fantazji i pracy grupy uczniów z klasy 2CT o profilu grafiki i poligrafii cyfrowej pod opieką wychowawczyni Magdaleny Lange. Logo jest takie jak my – uczniowie, nauczyciele i pracownicy Różowej- każde inne, niepowtarzalne.

Autorką projektu jest Amelia Ziółkowska a pomysłodawcami i twórcami różnorodnych wersji są Emilia Kalisz, Zofia Mania, Angelika Dota, Małgorzata Rabiega, Julia Dotka, Bartosz Kluczyński , Juliusz Jobke, Andrzej Nowak i Krzysztof Rawecki. Pierwsza stworzona przez naszą grupę seria 14 koszulek miała swój debiut w Brukseli podczas wyjazdu szkolnych aktywistów do Parlamentu Europejskiego. Jeśli pomysł zyska szerszą akceptację każdy chętny będzie mógł ozdobić swoją garderobę spersonifikowanym logo.