Nasza Szkoła Programuje z CSW@2020

W dniach od 02.11.2022 do 15.04.2023 grupa 12 uczniów klas informatycznych, brała udział w projekcie „Nasza Szkoła Programuje z CSW@2020”. Celem projektu jest promowanie i rozwijanie wśród uczniów wiedzy i praktycznych umiejętności z zakresu technologii informatycznych, zwłaszcza programowania, prowadzenia i zarządzania projektami oraz przedsiębiorczości i pracy zespołowej.
Projekt składał się z dwóch etapów. Etap pierwszy trwał od 02.11.2022 r. do 30.01.2023 r., polegał na poszerzaniu swoich umiejętności i wiadomości programistycznych poprzez rozwiązywanie zadań na platformie  „Liga Niezwykłych Umysłów” https://www.lnu.org.pl/.
Etap drugi trwał od 13.02.2023 r. do 15.04.2023 r. W tym czasie 5 wybranych zespołów ze szkół średnich tworzyło misję programistyczną na platformę LNU. Zespoły, które nie zostały zakwalifikowane do drugiego etapu, również nasza grupa, miała do wykonania projekt w postaci
programu komputerowego o określonej funkcjonalności. Liderzy naszej grupy: Arkadiusz Suwiczak, Filip Okulowski, Filip Zawisza, Patryk Rupa, napisali program do nauki słówek z języka angielskiego. Do pobrania i testowania dla wszystkich chętnych.

https://drive.google.com/file/d/1FvrEBvQ-zS5FxaXRbMOF_KzqJ3cci0Cp/view?usp=sharing

Po zakończeniu projektu nadal będziemy pracować nad aplikacją, czekamy na opinie w jakim kierunku ją rozwijać. Opiekun grupy Ryszard Nowak.