Mrówki w Różowej

Dnia 14 grudnia do naszej szkoły zawitali wyjątkowi goście: pięcioletnie dzieci z grupy „Mrówki” z Przedszkola Gminnego im. Krasnala Hałabały w Grodzisku Wielkopolskim, pod opieką swoich Pań. Dla przedszkolaków został zorganizowany wyjątkowy dzień przez nauczycieli i uczniów naszej placówki. Początkowo nasi mali goście udali się na spotkanie z uczennicami uczącymi się w zawodzie fryzjer.
Uczennice z klasy 3fb pod opieką Pani Marty Stuckiej-Nowak, zapewniły przepiękne fryzury dla dzieci. Następnie „Mrówki” wzięły udział w zajęciach zorganizowanych przez Panów: Łukasza Cyrulewskiego i Marcina Manię, dotyczących kodowania i poznawania rzeczywistości alternatywnej w pracowniach komputerowych. Zajęcia te poprowadzili uczniowie z klas: 1BT, 4BT oraz 5AT. Po zakończonych zajęciach, dzięki zaangażowaniu Pani Eweliny Łęszczak i klasy 3GT, każdy z małych gości otrzymał drugie śniadanie. Podczas finału dzieci otrzymały cukierki i zostały wręczone pamiątkowe dyplomy.