,,Młodzi w akcji +”

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do udziału w programie ,,Młodzi w akcji +”, w ramach którego młodzi ludzie planują i przeprowadzają uczniowskie projekty lokalne.

Uwaga! Ze względu na sytuację epidemiologiczną program został zaprojektowany tak, by móc go zrealizować w wersji zdalnej lub hybrydowej. Zaplanowane przez nas wsparcie – wykłady, szkolenia, kurs, konferencja podsumowująca, będą odbywać się on-line. Proponujemy też konkretne pomysły na zdalną realizację projektów uczniowskich. Zależy nam na bezpieczeństwie i wygodzie Państwa oraz Państwa uczniów i uczennic.

W ramach ,,Młodzi w akcji +” proponujemy udział:

w szkoleniach, w trakcie których uczniowie i uczennice planują swoje działania na rzecz społeczności lokalnych (marzec 2021);

w kursie internetowym, w trakcie którego młodzi ludzie rozwijają swoje kompetencje liderskie i uczą się, jak dyskutować na trudne tematy (marzec-kwiecień 2021);

w inspirujących wykładach i webinariach zarówno dla nauczycieli, nauczycielek, jak i uczniów i uczennic (marzec-kwiecień 2021);

w wydarzeniu podsumowującym – Ogólnopolskiej Prezentacji ,,Młodzi w akcji +” (czerwiec 2021);

w Letniej Szkole Demokracji oferującej inspirujące warsztaty, ciekawe wykłady oraz rozwijającą grę szkoleniową. A przede wszystkim – dobrą zabawę w doborowym towarzystwie (czerwiec 2021).

Szczegóły uczestnictwa:

bierzecie udział w zespołach złożonych z trzech uczniów/uczennic i jednego opiekuna(-ki)/nauczyciela(-ki);

aby ukończyć program i uzyskać dyplom należy wziąć udział w wykładzie inauguracyjnym i szkoleniach, ukończyć kurs internetowy oraz przeprowadzić uczniowski projekt lokalny;

całość jest bezpłatna;

zgłoszenia do programu do 8 lutego 2021 r. Liczba miejsc jest ograniczona!

bardzo ważne: mogą wziąć udział uczniowie / uczennice, którzy w dniu zgłoszenia ukończyli 14 lat.

Uwaga! Udział w programie pozwala uzyskać dodatkowe punkty w czasie rekrutacji do szkoły ponadpodstawowej.

Więcej informacji oraz regulamin programu znajdą Państwo pod wskazanych linkiem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY TUTAJ

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod adresem e-mail: mlodzi@ceo.org.pl

Pozdrawiam serdecznie,

Judyta Ziętkowska