Mechatronicy z ZST znów najlepsi w kraju

Dnia 3 czerwca 2023 roku na Politechnice Wrocławskiej odbyła się 5 edycja Mistrzostw Polski Programistów PLC. Zjechali się tam najlepsi programiści z całego kraju. Społeczność naszej Szkoły  reprezentowana była przez 24 uczniów. Do ścisłego finału doszło 4 z nich. Na podium stanęli: Kacper Marciniak, który został Mistrzem Polski oraz Mikołaj Marach – który został wicemistrzem Polski. Nasi uczniowie po raz kolejny pokazali, że nie mają sobie równych. Przypomnijmy, że to już drugie w tym roku ogólnopolskie zawody, w których nasi mechatronicy udowadniają, że są NAJLEPSI W KRAJU. Uczniów do Mistrzostw przygotowywali Pan Łukasz Włodarczak oraz Pan Dominik Matecki. Sukcesy naszych uczniów pokazują, że warto inwestować w rozwój takich przyszłościowych kierunków jak mechatronik !!!