Mam Talent 2023

26 maja 2023 r. w Grodziskiej Hali Sportowej po raz kolejny zaprezentowali się uzdolnieni uczniowie Zespołu Szkół Technicznych. Zorganizowany przez Samorząd Uczniowski wraz z nauczycielami: Magdaleną Lange, Julianną Czyszkiewicz i Sylwią Roj-Skubel przegląd talentów cieszył się dużą popularnością. Występy tradycyjnie zdominowali wokaliści, instrumentaliści oraz tancerze.
Licznie zgromadzona publiczność mogła obejrzeć 2 różne tańce w wykonaniu Wiktorii Dziurli oraz duetu Amelia Dyrda i Klaudia Napierała oraz wysłuchać występów solowych Klaudii Zarabskiej, Patrycji Brembor, Oliwii Matuszewskiej, duetu Oliwii Klimczak i Julii Dziewiel (saksofon i śpiew) oraz zespołu muzycznego złożonego z uczniów klasy 2CT (Julia Dotka – wokal, Małgorzata Rabiega, Amelia
Kubiak, Juliusz Jobke – gitary) z gościnnym udziałem Marysi Rabiegi na perkusji.
Całą imprezę poprowadziło męskie trio w składzie: Bartosz Kluczyński, Rafał Żyngiel oraz Alan Dominiak. W internetowym głosowaniu publiczność wyłoniła swoich faworytów. I miejsce za utwór „Girl on Fire” zdobyła Patrycja Brembor, II miejsce Zespół Muzyczny z klasy 2CT a III miejsce przypadło Oliwii Matuszewskiej. Nagrody dla wszystkich uczestników ufundował Zespół Szkół Technicznych, Samorząd Uczniowski oraz firma BARNEO z Nowego Tomyśla. Dokumentację filmową wykonał niezawodny zespół uczniów ZST ze studia filmowego KANTOR.