Lot mechatroników nad Grodziskiem Wlkp.

W dniu 1. Października 2021 grupa uczniów z klas III i II Technikum Mechatronicznego przeżyli niesamowitą podniebną przygodę.
Były to przeloty widokowe samolotem „Antek” nad Grodziskiem Wlkp. Przelot odbywał się z lotniska w Kąkolewie. Pogoda w tym dniu była idealna, aby podziwiać Grodzisk i okolice z lotu ptaka. Można było z góry zobaczyć budynki szkoły, zabytki miasta, a nawet zlokalizować swój dom. Przeloty były nagrodą od Aeroklubu Poznańskiego za pomoc naszych uczniów w wakacje letnie przy organizacji imprezy „Droniada”. Uczniom towarzyszyła Pani Dyrektor Anna Matysiak, Pani Wicedyrektor Barbara Cichos oraz opiekunowie Aldona Starosta,
Jagoda Ślebioda i Marcin Łodyga. Emocje były olbrzymie, zwłaszcza dla osób, które po raz pierwszy mieli okazję wzbić się w przestworza.

bsh