Logistycy z 3L zdobywają kolejne doświadczenie zawodowe

Po ponad 1,5 rocznej przerwie, dzięki pomocy naszego partnera klas logistycznych, firmie Job Impulse Polska, przyszli logistycy z 3L wraz z wychowawcą udali się na prawdziwą inwentaryzację do marketu spożywczego. Przyszli logistycy po raz pierwszy uczestniczyli w spisie z natury, przy pomocy czytników kodów kreskowych. Podczas wydarzenia uczniowie, mogli na własne oczy zobaczyć, jak wygląda organizacja i etapy przeprowadzania inwentaryzacji oraz bieżące rozliczanie różnic inwentaryzacyjnych. Poznanie praktycznego aspektu przeprowadzania inwentaryzacji na pewno zaowocuje w przyszłości, gdy nasi logistycy, będą samodzielnie organizować i przeprowadzać inwentaryzację. Mimo zmęczenia, humory w drodze powrotnej nie opuszczały uczestników.