Logistycy w gronie najlepszych w kraju

28.03.2023 w Centrum Nowoczesnych Technologii Informatycznych Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach odbył się finał Olimpiady Logistycznej „Liga Młodych Logistyków”. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 4L w składzie: Klaudia Wojciechowska; Jagoda Łabińska i Dominik Konieczny.
Etap finałowy składał się z dwóch części. Pierwsza polegała na indywidulanym rozwiązywaniu przez każdego z członków 3 osobowych zespołów, arkusza testu z pytaniami zamkniętymi. Druga część polegała na prezentacji przygotowanej wcześniej w szkole prezentacji “ Innowacyjne rozwiązania poprawiające bezpieczeństwo w magazynach dystrybucyjnych”. Nasz zespół uplasował się tuz za
podium.
Będąc na śląsku reprezentacja naszej szkoły odwiedziła przy okazji Zabytkową Kopalnię Srebra w Tarnowskich Górach. Przeszliśmy i przepłynęliśmy trasę wyrobiska z XVII i XIX wieku. Gratulujemy Klaudii, Jagodzie i Dominikowi sukcesu jaki osiągnęli w tegorocznej Lidze Młodych Logistyków.