Licealiada – finał województwa w pływaniu

Dnia 29.11.2023 na Termach Maltańskich w Poznaniu odbył się finał województwa w pływaniu. W ramach Licealidy nasi uczniowie dzielnie rywalizowali z najlepszymi szkołami z całej wielkopolski biorąc udział w sztafecie męskiej i żeńskiej (6x50m) oraz w startach indywidualnych. Rywalizacja na wysokim poziomie, ale mamy naprawdę zdolną młodzież, która pokazała się z dobrej strony i liczymy, że w kolejnych latach wyniki będą coraz lepsze:).

Ze sportowym pozdrowieniem opiekunowie grupy Sylwia Roj- Skubel i Weronika Bereszyńska.


Uczestnicy: Dominika Koprucka (1AT), Olga Hamrol(1GT), Zosia Jaśniewicz(2AT), Małgorzata Hypta(3GT), Marta Fulczyk(2AT), Natalia Matuszewska(5CT), Wojciech Sudnik(1AT), Olaf Buchwald(1LT), Gabriel Piwowar(1ET), Arnold Rybak(3DT), Jeremi Napierała(1BT), Ksawery Węgrzyn(1ET), Wajs Eryk(1AT), Maciej Cecuła(2BT)