Laureaci Paszportu 2022/23

Dnia 20 kwietnia br. w Zespole Szkół Technicznych im. E. Kwiatkowskiego w Grodzisku Wlkp. odbył się coroczny konkurs o PASZPORT. 

Z 29 Szkół Podstawowych na konkurs przybyła rekordowa liczba, wynosząca ponad 250, ósmoklasistów. Uczestnikom bardzo zależało na zdobyciu jak najwyższego wyniku, a opiekunowie mocno im kibicowali. 

Zdobycie PASZPORTU gwarantuje posiadaczowi przyjęcie go na kierunku Technikum, którego PASZPORT dotyczy. Rywalizacja była zacięta, ale odbywała się w przyjemnej atmosferze. Wszystkim przybyłym serdecznie dziękujemy i mówimy do zobaczenia! 

Mamy ogromny zaszczyt przedstawić listę Laureatów PASZPORTÓW na rok szkolny 2022/23:

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Grodzisk Wlkp. ul. ŻwirowaKacperRatajczak
Szkoła Podstawowa Boruja KościelnaNadiaWeber
Szkoła Podstawowa nr 1 w Grodzisku Wlkp.JakubSchmidt
Szkoła Podstawowa nr 1 w Grodzisku Wlkp.BartoszKosicki
Szkoła Podstawowa nr 1 w Grodzisku Wlkp.OlafBerger
Szkoła Podstawowa nr 1 w Grodzisku Wlkp.KrzysztofPiątkowski
Szkoła Podstawowa nr 2 w Grodzisku Wlkp.NadiaStasiak
Szkoła Podstawowa nr 2 w Grodzisku Wlkp.AleksandraSawicka
Szkoła Podstawowa nr 2 w Grodzisku Wlkp.MikołajŁeske
Szkoła Podstawowa nr 2 w Grodzisku Wlkp.KacperStachowski
Szkoła Podstawowa nr 2 w Grodzisku Wlkp.WiktorHamrol
Szkoła Podstawowa nr 2 w Grodzisku Wlkp.JuliaBorowczak
Szkoła Podstawowa nr 2 w Grodzisku Wlkp.KingaBochna
Szkoła Podstawowa nr 4 w Grodzisku Wlkp.MaciejNadobnik
Szkoła Podstawowa nr 4 w Grodzisku Wlkp.WojciechPyzik
Szkoła Podstawowa nr 4 w Grodzisku Wlkp.DawidKoszuta
Szkoła Podstawowa w BielawachAleksanderKról
Szkoła Podstawowa w DusznikachMikołajSzymczak
Szkoła Podstawowa w DusznikachIgorBistuła
Szkoła Podstawowa w GranowieFilipRutkowski
Szkoła Podstawowa w GrąblewieJakubNowak
Szkoła Podstawowa w GrąblewieOliwierKaźmierczak
Szkoła Podstawowa w JabłonnieKacperKubicki
Szkoła Podstawowa w JabłonnieWojciechPiosik
Szkoła Podstawowa w KąkolewieAlanDominiak
Szkoła Podstawowa w KonojadzieMartaKufel
Szkoła Podstawowa w KonojadzieGabrielaKonieczna
Szkoła Podstawowa w KonojadzieDawidWujec
Szkoła Podstawowa w KonojadzieKarolinaBartkowiak
Szkoła Podstawowa w ParzęczewieKamilFirlej
Szkoła Podstawowa w PtaszkowieMałgorzataCzub
Szkoła Podstawowa w RakoniewicachMajaWoźna
Szkoła Podstawowa w RakoniewicachZuzannaDorosz
Szkoła Podstawowa w RakoniewicachMagdalenaTurała
Szkoła Podstawowa w RakoniewicachMariaChojnacka
Szkoła Podstawowa w RakoniewicachPawełLorenc
Szkoła Podstawowa w RakoniewicachFilipGracz
Szkoła Podstawowa w RakoniewicachKlaudiaŁakoma
Szkoła Podstawowa w RakoniewicachMariaKosicka
Szkoła Podstawowa w RakoniewicachPiotrFrąckowiak
Szkoła Podstawowa w RakoniewicachAmeliaKaczmarek
Szkoła Podstawowa w RakoniewicachKarinaRządkowska
Szkoła Podstawowa w RostarzewieKarolJęsiek
Szkoła Podstawowa w RostarzewieKacperWojciechowski
Szkoła Podstawowa w StęszewieJakubKwieciński
Szkoła Podstawowa w StęszewieOskarMarcinowski
Szkoła podstawowa w UrbanowieWiktorThomas
Szkoła podstawowa w UrbanowieMaksymilianDziechciarek
Szkoła Podstawowa w WielichowieJulieZygmanowska
Szkoła Podstawowa w WielichowiePatrycjaMichalak
Zespół Szkolno Przedszkolny w ModrzuBartoszNowak
Zespół Szkolno Przedszkolny w ModrzuZofiaCzarnecka
Zespół Szkolno Przedszkolny w ModrzuJakubKsoń
Zespół Szkolno Przedszkolny w ModrzuDanielWalczak
Zespół Szkolno Przedszkolny w RuchocicachMikołajLemański
Zespół Szkolno Przedszkolny w RuchocicachPatrycjaBanaszuk
Zespół Szkolno Przedszkolny w KamieńcuJuliaKasperska
Zespół Szkolno Przedszkolny w KamieńcuTomaszBartkowiak
Zespół Szkolno Przedszkolny w KamieńcuWiktoriaWójcik
Zespół Szkolno Przedszkolny w KamieńcuMariaJuja
Zespół Szkolno Przedszkolny w KamieńcuJakubKaczmarek
Zespół Szkolno Przedszkolny w KamieńcuKacperChraplak

*** Paszporty wraz z upominkami zostaną dostarczone w miesiącu maju br. do szkół  podstawowych w których uczą się laureaci.