Konkursy, projekty… jak graficy chwalą się swoimi talentami!

Konkursy to zawsze możliwość pochwalenia się swoimi talentami i kreatywnością. Graficy z „Różowej+” bardzo chętnie korzystają z tej formy promocji, budując swoje portfolio z projektami. Tym razem do udziału w konkursie zaprosił nas dział promocji w Starostwie Powiatowym oraz wzięliśmy udział w konkursie organizowanym przez Urząd Miasta w Grodzisku Wlkp. Dla Starostwa Powiatowego wykonaliśmy plakat konkursowy z okazji Święta Niepodległości. Zwycięski plakat będzie zamieszczony na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych Starostwa.

W konkursie wyróżniono trzy projekty:
1 nagroda – Samuel Jaszyk 3C
2 nagroda – Patrycja Izydorska 2CT
3 nagroda – Martyna Inda 2CT

Dla Urzędu Miejskiego nasi graficy podjęli się przygotowania propozycji nowego logo dla Młodzieżowej Rady Gminy. Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że spośród wielu nadesłanych prac konkursowych, to projekt naszego ucznia z klasy 3C – Samuela Jaszyka, zdobył największe uznanie wśród członków komisji i został wybrany na nowe logo dla rady.

W załączeniu prezentujemy zwycięski plakat, wybrane logo i sylwetkę Samuela z 3C… no i oczywiście nie możemy się już doczekać kolejnych konkursów:)