Konkurs o Unii Europejskiej

Dnia 05.12.2019 r. odbył się Konkurs o Unii Europejskiej , którego celem było pogłębienie wiedzy o krajach UE , o programach unijnych i wykorzystaniu funduszy europejskich. Motywował on również młodzież do samodzielnego zdobywania informacji na temat Unii Europejskiej oraz stwarzał możliwość do współzawodnictwa uczniów naszej Szkoły. Konkurs zorganizowany został pod przewodnictwem opiekunów Szkolnego Klubu Europejskiego – Pani Wiesławy Koniecznej oraz Pana Jacka Falkowskiego.
Poniżej wyniki konkursu oraz fotorelacja.

I. Maciej Machliński 1M, Nikol Probst 1LT,
II. Wiktoria Matuszak – 1L, Agnieszka Jankowska 1L, Norbert Odważny
III. Adam Majorczyk 1A

Wyróżnienie: Mateusz Andrzejewski – 1M, Zuzanna Kruczek 1L

Zwycięzcom gratulujemy wysokich wyników i wygranych nagród. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach.