Konkurs Logistyczna Rozkminka

Konkurs ma formę pytań problemowych, które nie wymagają specjalnego przygotowania merytorycznego

Konkurs składa się z dwóch etapów. W pierwszym etapie na Uczestników czeka 5 zadań, tzw. case study, w których liczy się kreatywność i sposób rozwiązania problemów związanych z branżą TSL (transport, spedycja, logistyka). W drugim etapie na Uczestników czekają 3 zadania problemowe.

Konkurs „Logistyczna rozkminka” jest konkursem online, może w nim wziąć udział każdy uczeń szkoły ponadpodstawowej. Czas na rozwiązanie zadań w pierwszym etapie to aż 24 godziny. Szczegóły dot. konkursu są dostępne na stronie: Konkurs – Zasady – Wydział Inżynieryjno-Ekonomiczny Transportu Akademii Morskiej w Szczecinie (am.szczecin.pl)

Każdy Uczestnik otrzyma od dyplom udziału w konkursie. Uczestnicy, którzy zakwalifikują się do drugiego etapu konkursu (osiągną min. 15 punktów) otrzymają wirtualny indeks WIET, uprawniający do studiowania na Wydziale Akademii Morskiej w Szczecinie. Laureaci otrzymają atrakcyjne nagrody. Na Zwycięzcę czeka NAGRODA GŁÓWNA – LAPTOP UFUNDOWANY PRZEZ DPD POLSKA.

Linki dotyczące konkursu:https://fb.watch/5LaDBNc-Z2/

Konkurs – O konkursie – Wydział Inżynieryjno-Ekonomiczny Transportu Akademii Morskiej w Szczecinie (am.szczecin.pl)

Zgłoszenia do konkursu przyjmujemy do 31 maja 2021 r. do 9:00 (link do zgłoszeń: https://forms.gle/1UYfTb6Lk9t8CEEg8 )