Konkurs fryzjerski „Na czerwonym dywanie”

Dnia 05.02.2024 r. w Zespole Szkół Technicznych w Grodzisku Wlkp. odbył się III Szkolny Konkurs Fryzjerski przeznaczony dla klasy
drugich i trzecich Branżowej Szkoły I stopnia. Organizatorem konkursu jest Pani Marta Stucka-Nowak, nauczyciel przedmiotów zawodowych. Temat tegorocznego konkursu brzmiał „Na Czerwonym Dywanie”. Uczestnicy mogli zainspirować się gwiazdami show-biznesu. Na wykonanie fryzury przeznaczono 90 minut, poziom był bardzo wyrównany. Jednakże jury, w skład którego wchodzili reprezentanci dyrekcji ZST i CKD oraz właściciele i pracownicy renomowanych salonów fryzjerskich z powiatu grodziskiego, wyłoniło trzy pierwsze miejsca, a publiczność wybrała swojego faworyta. Oto wyniki rywalizacji:
I miejsce- Borowczak Julia kl 3fb
II miejsce -Piska Julia kl 2f
III miejsce- Kortus Ewa kl 2f
Nagroda Publiczności- Borowczak Julia kl 3fb
Wszystkim uczestnikom bardzo serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział.