Kolejny projekt ZST w Grodzisku Wlkp. ze szkołą rosyjską

Po raz drugi Zespół Szkół Technicznych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Grodzisku Wlkp., otrzymał dofinansowanie z Centrum Polsko-Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia w Warszawie na realizację polsko – rosyjskiej wymiany młodzieży.
Dzięki uzyskanemu dofinansowaniu w wysokości 58 tys. zł będzie możliwe przyjęcie grupy młodzieży z zaprzyjaźnionej szkoły w Szczołkowie (Rosja) oraz udanie się młodzieży na rewizytę. Wymiany uczniów zaplanowane są na początek przyszłego roku szkolnego. Tegorocznym tematem przewodnim projektu jest: „Miarą człowieczeństwa jest nasz stosunek do zwierząt. Jak traktujemy zwierzęta: podmiotowo czy przedmiotowo.” W ramach przedsięwzięcia zaplanowano spotkania z ciekawymi ludźmi m.in. z fizjoterapeutą zwierząt, behawiorystą, liczne warsztaty połączone z wycieczkami tematycznymi m.in. do ZOO, kompleksu koni jeździeckich. Już dziś zapraszamy do udziału w projekcje uczniów naszej szkoły. Dokumenty aplikacyjne można pobrać w sekretariacie.