KIERMASZ UŻYWANYCH PODRĘCZNIKÓW

KIERMASZ UŻYWANYCH PODRĘCZNIKÓW w Zespole Szkół Technicznych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Grodzisku Wielkopolskim

Uczniowie, Absolwenci Zespołu Szkół Technicznych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Grodzisku Wielkopolskim. Z wiadomego powodu, czyli z powodu sytuacji epidemicznej nie organizujemy tradycyjnego kiermaszu używanych podręczników w bibliotece szkolnej. Wydarzenie jest dla Was. Publikujcie propozycje sprzedaży/chęć zakupu używanych podręczników. Umawiajcie się ze sobą drogą elektroniczną, w prywatnych wiadomościach, telefonicznie i wymieniajcie się podręcznikami.
Umieszczacie ogłoszenie o chęci zakupu lub sprzedaży w wydarzeniu, a zainteresowani odpowiadają bezpośrednio ogłoszeniodawcy. Post powinien zawierać: tytuł podręcznika, imię i nazwisko autora, wydawnictwo, rok wydania, cena książki i dane dla kontaktu.
Ze względów bezpieczeństwa prosimy, by zachować zalecane procedury: książki zapakowane w reklamówki przekazujemy sobie po lekcjach, poza szkołą.

https://www.facebook.com/events/798974190675963/