IX Wycieczka Niespodziankowa „KLOPSÓW”

Zasada jest następująca: zapisać się na wyprawę, zjawić się w miejscu zbiórki, wyruszyć i … dopiero wtedy dowiedzieć się o celu oraz miejscu wycieczki.

Tym razem: Prezes „KLOPSÓW” i jego zastępca, czyli Kacper Flieger oraz Dawid Nowaczyk wraz z Patrykiem Mańkowskim, Mateuszem Rabiegą, Jankiem Roeslerem, Norbertem Rosolskim, Oskarem Ruciakiem, Kacprem Rutą i Filipem Rybakiem  spotkali się 21.09.2022 r. i wraz z opiekunem pojechali do … Poznania, żeby uczestniczyć pod okiem instruktora w podstawowym szkoleniu  na sztucznej ścianie wspinaczkowej, która zlokalizowana jest na terenie jednej z poznańskich uczelni wyższych.

Zajęcia z p. instruktor Martyną były tak udane, że chłopcy niespodziewanie  otrzymali vouchery na kolejne spotkanie.

Ich wartość minimalna wynosi 120 zł /os.

W instruktażu wspinaczkowym  wzięli udział także chłopcy z  klasy mundurowej, co przyczyni się do podniesienia umiejętności ogólnorozwojowych i specjalistycznych.

Ćwiczenia zakończyły się wspinaczką na czas, w konkurencji najlepsi byli: Kacper Flieger  i Janek Roesler, obaj uzyskali czas 8,9 sek.

Poniżej relacja foto.

 „KLOPSY” 4 października br., z okazji Tygodnia Turystyki Młodzieży i Światowego Dnia Turystyki,   wybierają się na kolejny spływ kajakowy  kanałem Obry ( okolice Kargowej i Sulechowa). Zapisy trwają! Zapraszamy!