II MISTRZOSTWA ZESPOŁU SZKÓŁ TECHNICZNYCH W WYCISKANIU SZTANGI LEŻĄC

W dniu 03 grudnia 2020r odbył się II Mistrzostwa Zespołu Szkół Technicznych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc. Organizatorami i sędziami zawodów byli nauczyciele wychowania fizycznego:
Marcin Łodyga & Rafał Maluśki.
Po wcześniejszym zważeniu zawodników przystąpiono do boju od 35 kg wyciskanego ciężaru i stopniowo go zwiększając w 21 kolejkach według formuły Wilks,a . Impreza nabrał wspaniałej atmosfery profesjonalnych zorganizowanych zawodów boju siłowego ,o czym świadczą wyniki najsilniejszych uczniów Zespołu Szkół Technicznych w Grodzisku Wlkp. I tak na pierwszym miejscu uplasował się z wynikiem 140 kg i 86.884 punktów Filip Fórmaniak z klasy 4C. Drugie miejsce uzyskał Jakub Wysocki z klasy 3az, wypychając 115 kg i 74,876 punktów. Trzecie miejsce wywalczył Adam Kurek z kasy 4A z wagą 100 kg co dało 72,850 punktów. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni nagrodami i które, w dużej mierze wsparło Starostwo Powiatowe w Grodzisku Wlkp. za co serdecznie dziękujemy .
Marcin Łodyga