II edycja „Szkolnego Mam Talent”

Jeśli jesteś utalentowany/a, masz jakieś nieprzeciętne umiejętności, potrafisz grać na instrumencie,śpiewać,rysować, malować,piszesz wiersze lub opowiadania,wykonujesz tricki sportowe,magiczne sztuczki,opowiadasz dowcipy,tańczysz, nagrywasz filmy, komponujesz……a może jeszcze coś innego.Zgłoś się do II edycji „Szkolnego Mam Talent „.

Zgłoszenia przyjmuje pani Magdalena Lange na e-dzienniku do 17.01.2021.Następnie nagraj max 3-minutowy film prezentujący Twoje umiejętności.Wyślij go na Classroom do 31.01.2021r.W konkursie mogą brać udział uczniowie naszej szkoły indywidualnie lub jako grupa.Wszystkie występy i prezentacje będzie można obejrzeć podczas specjalnego „live” a zwycięzca wyłoniony zostanie w wyniku głosowania wśród społeczności naszej szkoły.

Pochwalcie się swoim talentem 🙂

Przewidziane nagrody:)

Zapraszamy do udziału w imieniu nauczycieli-organizatorów oraz Samorządu Szkolnego.