GAZ SYSTEM kolejny raz nagradza najlepszych Mechatroników !

Dnia 23 czerwca br. podczas Uroczystości Zakończenia Roku Szkolnego 2022/23 r. przedstawiciel Spółki GAZ-SYSTEM  wręczył listy pochwalne oraz nagrody rzeczowe najlepszym uczniom w zawodzie Mechatronik. W imieniu Spółki nagrody wręczyła Pan Leszek Pytel Kierownik TJE II stopnia Terenowej Jednostki Eksploatacji Węzła Przesyłowego  w Lwówku. 

Nagrodzeni uczniowie: 

Klasa I Technik Mechatronik: 

– Jakub Ksoń

– Kacper Biskup

– Mateusz Szała

Klasa II Technik Mechatronik: 

– Paweł Wieczorek

– Tomasz Kubel

– Maciej Adler

Klasa III Technik Mechatronik: 

– Jakub Grzeszkowiak

– Kamil Majka

– Kacper Gigoła

Klasa IV Technik Mechatronik: 

 – Mateusz Bruss

– Michał Dakowski

– Mikołaj Marach   

Darczyńcy serdecznie dziękujemy i liczymy na dalszą owocną współpracę !