FINAŁ WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO…

FINAŁ WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO MISTRZOSTWA W BIEGU ULICZNYM IGRZYSK DZIECI, IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ, LICEALIADY DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW 24.09.2019

Na takich zawodach nie mogło zabraknąć uczniów Zespołu Szkół Technicznych im. E. Kwiatkowskiego w Grodzisku Wlkp. , którzy w licznym gronie stawili się nad Poznańską Maltą. Zawodnicy mieli do pokonania w kategorii dziewcząt 2400 m w kategorii chłopców 3200m. Cała reprezentacja ZST pokonała z zadowalającym rezultatem bieg i uplasowała się drużynowo na 9 miejscu na 16 startujących szkół z Wielkopolski. Uczniowie nie kryli entuzjazmu z udziału w biegu, i już szykują formę na kolejne starty na szkolnych treningach. Na zawodach uczniów wspierali mgr Weronika Bereszyńska oraz z mgr Marcin Łodyga. Marcin Łodyga.