Finał Ogólnopolskiej Ligi Planszówek IPN – Warszawa 2025 

W dniach 11–13 czerwca naszą szkołę w Finale Ogólnopolskim Ligi Planszówek IPN godnie reprezentował Oskar Śron z klasy 2MT pod opieką pani Izabelli Jarnut-Kluczyńskiej. Rozgrywki toczyły się m.in. w grze „Bitwa Warszawska” i przyciągnęły najlepszych zawodników z całej Polski. Po trzech dniach pełnych emocji Oskar wywalczył 5. miejsce w Polsce!  Wydarzenie było nie tylko okazją do rywalizacji, ale także do integracji uczestników, wspólnego spędzania czasu oraz poznawania historii Warszawy. Uczestnicy wzięli udział w spacerze historycznym z przewodnikiem p. Piotrem Brulikisem, który poprowadził młodzież śladami cywilów Powstania Warszawskiego – trasą od Woli do Centrum. Nie zabrakło również chwili na podziwianie panoramy stolicy z tarasu widokowego na 30. piętrze Pałacu Kultury i Nauki. Gratulujemy Oskarowi świetnego wyniku i dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły!