Duży sukces naszych uczennic!

W dniu 7 maja 2026 r. odbyły się Mistrzostwa Rejonu w Piłce Koszykowej 3×3 Dziewcząt. Nasze zawodniczki zaprezentowały się znakomicie, pokazując ogromne zaangażowanie, waleczność i świetną grę zespołową.

 Skład drużyny:

• Olga Hamrol

• Roksana Przybyła

• Hanna Gilewicz

• Zuzanna Ranke

• Jagoda Kaczmarek

Turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym”.

 W pierwszym meczu, po bardzo dobrej grze, nasze dziewczęta pokonały LO Grodzisk Wielkopolski 6:1.

 Do kolejnego spotkania zawodniczki podeszły bardzo zmotywowane, grając skutecznie i z dużą pewnością siebie, dzięki czemu wygrały z Tarnowem Podgórnym 10:4.

 W ostatnim meczu, mimo ambitnej walki, dziewczęta uległy uczennicom ze Swarzędza.

Ostatecznie nasze zawodniczki zajęły  II miejsce i wywalczyły awans do Mistrzostw Województwa!

👏 Serdecznie gratulujemy dziewczynom i życzymy powodzenia w kolejnym etapie rozgrywek!

Opiekun drużyny: Jarosław Szulc