Dodatkowe zajęcia dla mechatroników i mechaników

Rozpoczynamy rekrutację na darmowe zajęcie mechatroniczne – jeśli jesteś uczniem technikum mechatronicznego lub mechanicznego i chciałbyś poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności to kurs jest właśnie dla Ciebie !

Jest to 18 godzinny kurs skierowany do 20 uczestników/uczestniczek (1K, 19 M).
Zajęcia będą odbywały się w czasie wolnym od zajęć lekcyjnych.

Program zajęć obejmuje m.in. projektowanie, uruchamianie i użytkowanie urządzeń i systemów mechatronicznych, użytkowanie tokarki CNC, frezarki CNC itp.

Dokumenty rekrutacyjne (formularz zgłoszeniowy, kopię świadectwa za poprzedni rok szkolny oraz kopię dowodu osobistego/legitymacji) można składać w sekretariatach szkoły (ul. Żwirki i Wigury 2 lub Nowy Świat 41).

Termin składania dokumentów: 04.10.2022 r. – 11.10.2022 r.

Zajęcia zostaną zrealizowane do 31.12.2022 r.