Budowlanka na budowę!

W myśl zasady, że praktycznej wiedzy z książek nie nabędziemy, uczniowie klasy 4D, odbyli zajęcia lekcyjne na terenie budowy budynku handlowo – usługowego w Grodzisku Wlkp. przy ul. Nowotomyskiej. W miniony czwartek udali się wraz ze swoim opiekunem p. Damianem Borowczakiem, na spotkanie z kierownikiem budowy z ramienia firmy OBUD – głównego wykonawcy obiektu. Kierownik budowy opowiedział uczniom jak przebiegają prace na budowie, opowiedział o zastosowanych technologiach oraz pokazał kilka ciekawych rozwiązań konstrukcyjnych. Zajęcia w terenie bardzo przypadły do gustu uczniom „Różowej+” – przyszłym inżynierom i kierownikom budowy – dlatego planowane są kolejne wizyty na tym, jak i na innych obiektach.