BEZPŁATNY KURS BARMAŃSKI- rekrutacja czas start !

W dniu dzisiejszym rozpoczęła się rekrutacja na bezpłatny Kurs barmański w ramach projektu ,,Grodziscy fachowcy”

Jest to 30 godzinny kurs skierowany dla 10 pełnoletnich uczennic/uczniów (5 kobiet i 5 mężczyzn) Zespołu Szkół Technicznych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Grodzisku Wielkopolskim kształcących się w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych
i kucharz.

W kursie mogą uczestniczyć wyłącznie osoby pełnoletnie.

Realizacja kursu:  wrzesień / październik 2022 r.

Termin składania dokumentów: 08.09.2022 r. – 22.09.2022 r.

Dokumenty rekrutacyjne (formularz zgłoszeniowy, kopię świadectwa za zeszły rok szkolny oraz kopię dowodu osobistego/legitymacji) można składać osobiście w sekretariacie szkoły ul. Żwirki i Wigury 2 lub Nowy Świat 41 (pon – pt w godz. 7.30 – 15.00).

Z udziału w kursie wyłączone są osoby, które brały już udział w innych działaniach (stażach i kursach – kelnerskim i baristycznym) w ramach projektu ,,Grodziscy fachowcy” .

Dodatkowe pytanie można kierować na adres e-mail: sdalaszynska@zst-grodzisk.pl