Bezpłatne kursy dla uczniów – rekrutacja czas start !

W dniu dzisiejszym rozpoczęła się rekrutacja na darmowe kursy dla uczniów Zespołu Szkół Technicznych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Grodzisku Wielkopolskim:

b) Kurs stylizacji paznokci – 32 godzinny kurs dla 12 uczniów/uczennic kształcących się w zawodzie fryzjer – zakończenie kursu w terminie do 30.11.2021

Z udziału w kursie wyłączone są osoby, które brały już udział w innych działaniach (kursach/stażach itp.) w ramach projektu Grodziska akademia zawodowców.

Dokumenty rekrutacyjne można pobierać i składać w sekretariatach szkoły (ul. Żwirki i Wigury 2 lub Nowy Świat 41).
Termin składania dokumentów: 06.09.2021 r. – 17.09.2020 r.