Aktywny dzień klasy mundurowej.

W środę 30.09.2020r. uczniowie klasy 3A Zespołu Szkół Technicznych w Grodzisku Wlkp. uczestniczyli w zajęciach przygotowanych przez wychowawcę p. Marcina Łodygę. Rozpoczęliśmy od pętli taktycznej, na którą składało się: rzut granatem do celu, strzelanie na polu walki, składanie karabinka AK na czas. Po zliczeniu punktów wyruszyliśmy 3 grupami z opiekunami w teren .Każdy zespół otrzymał mapę i kompas za pomocą, których musieliśmy znaleźć zaznaczone na mapie punkty kontrolne. Jak się okazało marsz na orientację nie jest taki prosty i łatwo było się zgubić. Na trasie panowała świetna atmosfera i każdy miał okazję się wykazać swoimi umiejętnościami nawigacyjnymi. Na koniec uczniowie spędzili miło czas przy ognisku w Wigwamie.
Organizatorzy: Marcin Łodyga, Rafał Maluśki, Weronika Bereszyńska.