Aktywny dzień Grodziskiej Klasy Mundurowej

Aktywny dzień Grodziskiej Klasy Mundurowej.

W dniu 10.10 2019r uczniowie Kasy Mundurowej Zespołu Szkół Technicznych w Grodzisku Wlkp.  spędzili pracowity dzień na zdobywaniu wiedzy oraz wykonywaniu zadań taktycznych .

Działania polegały  na ratowaniu życia na polu walki, przeprowadzonych  przez przeszkolonych  uczniów Nikodema Grysa  oraz Huberta Siejka,.

Marsz ubezpieczony w terenie leśnym,  a najciekawszym programem wycieczki były zajęcia na strzelnicy ,  gdzie młodzi adepci sztuki wojskowej  rywalizowali  ze sobą  o tytuł  najlepszego strzelca dnia .

Dla najlepszych  przewidziano   kolejną atrakcje strzelanie z Beryl S 223. Zwycięzcami zostali  uczniowie klasy 2A .

Miejsce pierwsze zdobyła  Anna Dodat , miejsce II :Wiktoria Nowak, miejsce III :Arkadiusz Białkowski  IV :Łukasz Barański.

Organizatorem wycieczki był  mgr Marcin Łodyga.